
In maart zijn er 62 werkzaamheden om en rond stations in Nederland, wat veel vertraging veroorzaakt. Ook studenten hebben hier vaak veel last van want door de vele vertragingen en uitgevallen treinen kunnen hun bijvoorbeeld niet op tijd op school of op stages zijn.
Vanaf 8 maart tot aan 24 Maart reiden er bijvoorbeeld geen treinen tussen Den Helder en Alkmaar hier gaan dan in plaats van treinen bussen. De bussen gaan alleen niet even snel als de trein en omdat de bussen niet even snel zijn. De informatie over deze uitgevallen trein en alle andere uitgevallen treinen zijn te vinden onder het kopje reisinformatie op de website van de NS.
Studenten zijn ook niet blij met de lange uitval van de treinen, zo zei een meisje van de opleiding software developer, klas SD1D, dat zij hier echt helemaal niet blij mee is, ze was teleurgesteld dat ze vroeger op moet staan en ook nog langere overstaptijd heeft. De Nederlandse spoorweg en de NS zijn hard aan het werk om de stations en de spoorwegen over het hele land te verbeteren